engagingsports
Euroleague 2026-27 · μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικά

Στατιστικά παικτών και ομάδων της Euroleague 2026-27. Κορυφαίοι: PIR Elijah Bryant (Χάποελ Τελ Αβίβ) 26.8, πόντοι Nadir Hifi (Παρί) 20.3 ανά αγώνα, ριμπάουντ Elijah Bryant (Χάποελ Τελ Αβίβ) 8.5, ασίστ Marcus Carr (Βίρτους Μπολόνια) 6.5 .

Leaderboards

Οι κορυφαίοι

Όλα τα νούμερα

Πίνακες

218 παίκτες
#Παίκτης
1Hapoel Tel AvivElijah Bryant432.215.58.54.31.30.01.357.1%17.6%87.5%26.8
2Partizan Mozzart Bet BelgradeCarlik Jones426.118.82.86.31.00.01.061.1%38.5%88.9%24.8
3Panathinaikos AKTOR AthensMathias Lessort421.513.37.01.50.81.51.351.9%–75.8%22.8
4Olympiacos PiraeusSasha Vezenkov423.017.35.50.50.50.00.872.7%33.3%92.3%21.5
5Zalgiris KaunasJonas Valanciunas421.312.07.32.80.31.82.566.7%50%81.3%20.3
6Zalgiris KaunasAzuolas Tubelis425.013.87.32.80.80.50.565.7%0%60%20.0
7Real MadridTheo Maledon422.514.83.85.50.30.51.556.7%14.3%91.7%20.0
8Virtus BolognaAliou Diarra421.811.87.50.30.52.30.568%–72.2%20.0
9Valencia BasketTj Shorts421.817.51.36.30.80.31.855.8%60%72.2%19.8
10Armani Olimpia MilanMoses Wright426.014.37.01.30.00.01.871.4%0%81%19.0
11Dubai BasketballDwayne Bacon427.715.84.02.30.80.31.555.2%21.4%91.7%18.5
12Panathinaikos AKTOR AthensSylvain Francisco422.016.32.54.50.50.32.063.2%33.3%77.8%18.0
13FC BarcelonaKevin Punter423.717.32.01.81.00.01.064.7%40%77.8%17.8
14FC Bayern MunichJohannes Thiemann421.810.86.01.50.50.00.557.9%12.5%94.7%17.3
15Olympiacos PiraeusJean Montero423.113.53.54.51.00.51.852%20%94.1%17.3
16Panathinaikos AKTOR AthensNigel Hayes-Davis225.516.04.02.02.00.00.561.5%45.5%33.3%17.0
17Valencia BasketNikola Mirotic416.514.33.50.80.80.00.361.5%41.2%95.2%16.8
18LDLC ASVEL VilleurbannePatty Mills420.916.80.82.80.30.02.066.7%45.5%86.7%16.5
19Partizan Mozzart Bet BelgradeTonye Jekiri419.812.53.81.31.50.31.066.7%–76.9%16.3
20Besiktas IstanbulDevon Dotson424.512.82.34.30.50.31.858.3%61.5%76.5%16.3
21Besiktas IstanbulScottie Wilbekin424.718.31.83.30.80.01.561.1%45.5%75%16.0
22Valencia BasketKameron Taylor423.412.35.32.00.50.50.868.4%54.5%62.5%16.0
23Panathinaikos AKTOR AthensNikolaos Rogkavopoulos214.511.02.51.50.50.51.5100%100%100%15.5
24Baskonia Vitoria-GasteizChris Duarte421.912.84.31.51.30.51.050%29.4%100%15.5
25Olympiacos PiraeusTyler Dorsey421.815.32.01.81.00.01.360%42.3%76.9%15.3
26Virtus BolognaMarcus Carr422.814.31.56.50.80.01.545.8%44.4%78.6%15.3
27Fenerbahce IstanbulWade Baldwin Iv423.012.03.56.00.80.02.565%27.8%70%15.3
28Real MadridWalter Tavares422.99.58.00.30.81.32.069.6%–85.7%15.0
29Virtus BolognaWendell Moore424.013.35.80.81.50.31.357.7%35.7%88.9%15.0
30LDLC ASVEL VilleurbanneHugo Besson421.213.33.33.80.00.31.366.7%38.9%88.9%14.8
31Dubai BasketballMfiondu Kabengele424.510.87.01.51.00.82.550%38.5%88.9%14.5
32Paris BasketballNadir Hifi426.120.32.52.51.30.04.043.5%29.2%74.1%14.5
33Hapoel Tel AvivDan Oturu421.49.57.51.00.82.32.364.3%–25%14.0
34Olympiacos PiraeusMbaye Ndiaye416.111.33.50.51.00.81.085%50%80%14.0
35Fenerbahce IstanbulTalen Horton Tucker420.912.33.52.00.80.52.055%25%100%14.0
36Armani Olimpia MilanDevon Hall427.710.33.06.30.00.01.541.2%53.3%75%14.0
37FC Bayern MunichDuane Washington322.119.30.73.71.00.02.357.1%50%57.1%13.7
38Anadolu Efes IstanbulMike James328.615.02.34.01.00.32.750%16.7%84.6%13.7
39Besiktas IstanbulAnte Zizic417.37.36.30.50.30.30.884.6%–63.6%13.5
40Fenerbahce IstanbulMarcus Bingham318.012.34.30.01.00.71.766.7%58.3%57.1%13.3
41Baskonia Vitoria-GasteizKenneth Faried422.19.06.00.51.01.32.060.9%33.3%62.5%13.3
42LDLC ASVEL VilleurbanneJae Crowder424.611.04.34.01.00.51.830%45.5%61.1%13.3
43Hapoel Tel AvivAntonio Blakeney426.816.31.51.30.50.00.357.9%37.9%76.9%13.3
44Anadolu Efes IstanbulDario Saric423.610.35.51.80.30.01.866.7%15.4%78.9%13.0
45Fenerbahce IstanbulBraxton Key425.19.57.51.81.00.31.061.5%25%37.5%13.0
46Zalgiris KaunasCarsen Edwards423.916.81.33.31.00.01.837.5%40.7%100%13.0
47Armani Olimpia MilanAlec Peters426.311.54.01.00.30.01.045%45.5%92.9%12.8
48Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeJordan Nwora422.513.85.30.50.80.01.553.6%30.8%65%12.8
49FC BarcelonaUmoja Gibson417.110.02.52.51.00.01.066.7%50%100%12.8
50Panathinaikos AKTOR AthensGuerschon Yabusele420.411.84.51.30.50.30.861.1%46.2%70%12.5
51Maccabi Rapyd Tel AvivRoman Sorkin416.911.83.01.30.50.81.373.9%42.9%57.1%12.5
52Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeSemi Ojeleye424.38.56.51.80.30.50.854.5%30%72.2%12.5
53Baskonia Vitoria-GasteizA.j. Lawson423.914.82.32.30.00.01.350%47.8%82.4%12.5
54Anadolu Efes IstanbulJordan Loyd421.310.33.51.80.80.01.050%50%100%12.3
55Hapoel Tel AvivJacob Toppin219.38.03.50.51.00.50.085.7%100%100%12.0
56Partizan Mozzart Bet BelgradeLamar Stevens221.19.54.01.01.00.51.560%50%100%12.0
57Maccabi Rapyd Tel AvivYam Madar421.410.01.55.50.50.01.538.5%33.3%88.2%12.0
58Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeChris Jones417.07.81.85.00.80.00.858.8%18.2%83.3%12.0
59Maccabi Rapyd Tel AvivJaylen Hoard425.49.54.31.51.30.31.065.2%16.7%55.6%12.0
60FC Bayern MunichMarjon Beauchamp323.510.04.72.72.00.02.343.8%36.4%100%11.7
61Partizan Mozzart Bet BelgradeLuca Vildoza419.38.31.32.83.30.31.372.7%35.7%50%11.3
62Partizan Mozzart Bet BelgradeAlessandro Pajola422.15.54.05.02.30.01.842.9%30.8%57.1%11.3
63Hapoel Tel AvivZach Leday417.010.54.00.00.00.00.845%55.6%90%11.0
64Real MadridFacundo Campazzo419.79.31.83.80.30.32.346.7%33.3%100%11.0
65FC BarcelonaJustin Robinson419.311.51.53.00.00.32.050%45%87.5%10.8
66Panathinaikos AKTOR AthensKonstantinos Mitoglou417.18.05.00.51.00.01.564.7%0%76.9%10.8
67FC BarcelonaOlek Balcerowski420.49.51.81.00.50.80.566.7%–87.5%10.8
68Maccabi Rapyd Tel AvivDaniel Theis317.28.72.71.01.70.02.375%33.3%91.7%10.7
69Paris BasketballJared Rhoden320.011.34.72.00.31.02.757.9%20%85.7%10.7
70Dubai BasketballElie Okobo429.711.32.84.00.80.01.839.1%26.7%75%10.5
71Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeChima Moneke420.810.35.01.00.50.30.863.2%30.8%62.5%10.5
72Besiktas IstanbulAnthony Brown425.010.53.31.31.00.01.566.7%52.6%100%10.5
73Baskonia Vitoria-GasteizTadas Sedekerskis414.49.33.50.00.30.00.386.7%37.5%100%10.3
74Maccabi Rapyd Tel AvivJimmy Clark Iii419.410.03.04.51.30.33.356.5%33.3%100%10.3
75Zalgiris KaunasSterling Brown418.711.32.31.30.80.52.077.8%53.3%87.5%10.3
76Paris BasketballAllan Dokossi420.93.05.83.01.80.51.875%––10.0
77Maccabi Rapyd Tel AvivO'shae J Brissett423.37.54.31.00.80.30.566.7%20%70.6%10.0
78Valencia BasketArmoni Brooks420.910.33.51.81.00.01.054.5%40%62.5%9.8
79Fenerbahce IstanbulJohnny Juzang210.99.01.50.00.50.00.5100%40%100%9.5
80LDLC ASVEL VilleurbanneTremont Waters419.69.31.83.01.50.31.850%33.3%75%9.5
81Valencia BasketNeal Sako413.95.35.31.00.00.31.072.7%–50%9.5
82Panathinaikos AKTOR AthensEleftherios Mantzoukas419.99.83.01.30.00.80.360%52.9%0%9.5
83Armani Olimpia MilanMarko Guduric324.412.02.73.00.70.01.757.1%35.3%100%9.3
84Paris BasketballTj Warren419.211.52.30.80.50.31.072.2%40%100%9.3
85Valencia BasketDylan Osetkowski418.88.04.80.81.30.00.325%43.8%87.5%9.3
86Besiktas IstanbulConor Morgan420.49.82.82.50.00.51.575%44.4%75%9.3
87Panathinaikos AKTOR AthensJerian Grant415.36.81.33.00.80.30.853.8%44.4%100%9.3
88Olympiacos PiraeusNikola Milutinov211.83.05.51.00.00.00.0100%–100%9.0
89Partizan Mozzart Bet BelgradeNikola Tanaskovic418.37.53.50.50.80.00.065%0%66.7%9.0
90Virtus BolognaKessler Edwards423.64.85.30.80.80.30.557.1%27.3%100%9.0
91Maccabi Rapyd Tel AvivBonzie Colson418.38.03.30.30.50.00.891.7%25%100%9.0
92Baskonia Vitoria-GasteizDj Stewart422.610.31.31.81.50.01.057.9%26.7%87.5%8.8
93Besiktas IstanbulJaylen Nowell422.211.33.52.30.30.31.345.2%27.3%100%8.8
94Dubai BasketballMamadi Diakite416.97.53.00.80.51.00.557.1%62.5%87.5%8.8
95Zalgiris KaunasMarius Grigonis418.27.32.81.81.00.31.050%41.2%100%8.5
96Olympiacos PiraeusEvan Fournier421.39.82.52.81.00.01.550%28.6%77.8%8.5
97Baskonia Vitoria-GasteizDamion Baugh417.17.31.83.50.80.01.571.4%25%75%8.5
98FC Bayern MunichOscar Da Silva317.47.31.70.70.70.30.390%20%50%8.3
99Valencia BasketJasiel Rivero414.48.52.50.50.30.31.058.8%100%80%8.3
100Fenerbahce IstanbulNicolo Melli419.06.53.50.50.50.80.557.1%62.5%75%8.3
101FC Bayern MunichAustin Wiley416.06.06.30.50.51.82.556.3%–60%8.0
102Olympiacos PiraeusTyson Ward420.57.83.01.00.80.30.840%42.9%83.3%7.8
103Anadolu Efes IstanbulMatthew Strazel422.011.51.82.00.80.01.836.8%33.3%87.5%7.8
104Valencia BasketNathan Reuvers416.17.83.30.50.50.31.047.1%50%85.7%7.8
105Valencia BasketOmari Moore417.25.83.33.80.80.31.040%0%75%7.8
106Anadolu Efes IstanbulKai Jones415.71.84.00.30.81.30.375%–100%7.8
107Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeTyson Carter418.07.52.02.00.80.00.846.2%38.5%75%7.8
108Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeJared Butler416.611.01.82.30.00.80.541.2%40.9%100%7.8
109Paris BasketballJoel Ayayi214.16.02.02.00.50.51.0100%50%–7.5
110FC Bayern MunichJohannes Voigtmann413.43.83.81.50.30.00.575%50%75%7.5
111Fenerbahce IstanbulShavon Shields422.27.53.01.30.50.01.361.5%11.1%84.6%7.5
112Virtus BolognaTrent Frazier419.88.52.03.30.80.01.538.5%22.7%100%7.5
113Real MadridAndres Feliz418.27.53.53.50.30.51.542.9%33.3%75%7.5
114Real MadridNick Smith Jr317.910.32.31.00.30.31.346.2%50%87.5%7.3
115Real MadridChuma Okeke315.38.32.00.70.00.70.350%42.9%50%7.3
116Hapoel Tel AvivTomas Satoransky421.75.33.04.50.30.01.336.4%60%66.7%7.3
117Olympiacos PiraeusCodi Miller-Mcintyre417.53.52.36.00.30.02.077.8%0%–7.3
118FC Bayern MunichRokas Jokubaitis414.87.80.82.50.50.01.333.3%50%84.6%7.3
119Baskonia Vitoria-Gasteiz;Maccabi Rapyd Tel AvivMarcio Santos215.37.03.00.00.50.50.562.5%0%100%7.0
120Dubai BasketballMckinley Wright Iv423.49.52.32.30.00.01.850%50%71.4%7.0
121FC BarcelonaStanley Umude415.76.82.80.81.00.50.345.5%50%40%7.0
122Zalgiris KaunasEdgaras Ulanovas415.64.51.81.50.50.00.340%25%78.6%7.0
123Virtus BolognaBo Klintman419.67.53.51.50.30.00.890%36.4%–7.0
124Fenerbahce IstanbulWill Clyburn420.36.02.02.01.30.00.323.1%26.7%100%7.0
125Paris BasketballLeopold Cavaliere415.04.82.31.50.80.00.385.7%66.7%50%7.0
126Armani Olimpia MilanDevin Booker413.56.34.00.80.30.01.340%50%83.3%7.0
127LDLC ASVEL VilleurbanneDavid Lighty411.35.81.01.00.50.00.060%55.6%100%6.8
128Anadolu Efes IstanbulPj Dozier416.39.02.02.00.80.31.840%40%100%6.8
129Virtus BolognaDerrick Alston Jr. 423.212.01.01.31.00.01.347.6%25%90.9%6.8
130Olympiacos PiraeusDonta Hall317.02.34.01.30.71.00.342.9%–50%6.7
131Besiktas IstanbulEugene Omoruyi418.88.53.02.80.50.01.542.1%15.4%75%6.5
132FC Bayern MunichAndreas Obst424.811.01.01.30.50.01.550%43.5%80%6.5
133Anadolu Efes IstanbulCollin Malcolm418.44.52.02.01.30.30.577.8%0%66.7%6.5
134Baskonia Vitoria-GasteizRodions Kurucs418.63.85.03.51.50.01.536.4%25%25%6.5
135Real MadridMikael Jantunen419.06.52.51.00.00.30.057.1%33.3%85.7%6.5
136LDLC ASVEL VilleurbanneBoth Gach418.87.01.32.30.00.30.336.4%75%100%6.5
137Paris BasketballTyson Etienne417.512.81.31.50.30.01.854.5%39.3%75%6.5
138Virtus BolognaMouhamet Diouf412.35.52.30.30.50.80.877.8%–61.5%6.5
139Partizan Mozzart Bet BelgradeKyle Allman420.97.32.02.80.00.02.043.8%37.5%66.7%6.5
140Valencia BasketJosep Puerto414.38.31.80.50.30.31.340%69.2%100%6.3
141Olympiacos PiraeusTyrique Jones411.77.53.50.80.00.01.552.4%–88.9%6.3
142Dubai BasketballTornike Shengelia415.66.33.80.30.00.31.838.5%40%90%6.0
143Fenerbahce IstanbulIgnas Sargiunas414.25.51.82.00.30.00.877.8%28.6%100%6.0
144FC BarcelonaOlivier Nkamhoua414.76.02.01.50.30.00.056.3%25%60%6.0
145Hapoel Tel AvivVasilije Micic427.712.82.03.30.00.02.345%21.9%75%6.0
146FC Bayern MunichJustinian Jessup414.16.02.81.00.80.01.060%27.3%100%5.8
147Partizan Mozzart Bet BelgradeKevarrius Hayes416.36.03.00.51.01.01.057.1%–57.1%5.8
148Besiktas IstanbulFurkan Korkmaz312.45.01.00.30.00.00.3100%33.3%77.8%5.7
149Zalgiris KaunasDustin Sleva415.05.53.30.50.30.00.320%60%33.3%5.5
150Maccabi Rapyd Tel AvivIffe Lundberg421.66.82.82.80.00.01.340%28.6%100%5.5
151Besiktas IstanbulWenyen Gabriel412.86.51.80.50.30.50.575%–100%5.5
152Zalgiris KaunasArnas Butkevicius418.63.53.80.51.00.00.583.3%50%50%5.5
153Armani Olimpia MilanJason Burnell415.45.84.01.00.50.50.530.8%45.5%–5.5
154Dubai BasketballFilip Petrusev311.33.33.00.70.00.00.016.7%66.7%100%5.3
155Baskonia Vitoria-GasteizKobi Simmons418.85.82.04.00.50.31.341.2%15.4%100%5.3
156Armani Olimpia MilanRj Cole416.76.82.01.00.80.31.861.5%8.3%100%5.3
157LDLC ASVEL VilleurbanneJoel Bolomboy418.53.35.50.31.00.52.360%–50%5.3
158Paris BasketballTerry Tarpey315.10.02.33.31.70.30.7–0%–5.0
159Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeEbuka Izundu417.15.55.00.30.80.31.338.1%–75%5.0
160Paris BasketballSebastian Herrera418.86.81.02.30.80.00.30%37.5%–5.0
161Panathinaikos AKTOR AthensBrancou Badio418.64.02.52.30.80.31.042.9%25%100%5.0
162LDLC ASVEL VilleurbanneNathan Sestina414.57.02.81.00.80.30.860%30.8%44.4%4.8
163FC BarcelonaJoel Parra424.96.03.01.31.30.31.040%21.4%100%4.8
164Real MadridDamian Jones411.65.82.00.30.30.30.371.4%50%–4.8
165LDLC ASVEL VilleurbanneMarc-Owen Fodzo Dada417.36.52.02.80.80.82.536.4%50%42.9%4.8
166Paris BasketballAlize Johnson313.25.03.70.30.00.00.050%–50%4.7
167Partizan Mozzart Bet BelgradeEthan Thompson415.06.33.01.30.30.30.541.7%50%60%4.5
168Armani Olimpia MilanDarius Thompson418.05.80.02.31.50.31.563.6%25%100%4.5
169Real MadridJaime Pradilla412.84.31.80.80.50.00.566.7%16.7%100%4.5
170Anadolu Efes IstanbulBruno Fernando419.14.53.30.50.80.32.075%––4.5
171Dubai BasketballJaron Blossomgame416.64.32.50.30.30.50.558.3%25%0%4.5
172FC BarcelonaDario Brizuela418.88.81.80.80.50.31.860%33.3%50%4.3
173FC Bayern MunichTobias Jensen214.84.01.52.01.00.03.033.3%50%100%4.0
174Maccabi Rapyd Tel AvivArmando Bacot Jr.311.83.71.70.30.70.70.360%50%100%4.0
175Baskonia Vitoria-GasteizMatteo Spagnolo414.93.81.33.00.30.01.560%25%100%4.0
176Panathinaikos AKTOR AthensPanagiotis Kalaitzakis417.53.31.83.51.30.00.50%40%50%4.0
177Fenerbahce IstanbulTrent Forrest419.13.02.32.50.50.00.536.4%25%25%4.0
178Maccabi Rapyd Tel AvivKeaton Wallace416.26.52.01.50.50.51.064.3%14.3%66.7%3.8
179Olympiacos PiraeusKostas Papanikolaou411.92.52.31.00.50.31.066.7%66.7%0%3.8
180Partizan Mozzart Bet BelgradeArijan Lakic419.25.02.51.00.30.00.5100%25%75%3.8
181Paris BasketballMouhamed Faye412.43.03.30.50.01.00.862.5%–50%3.8
182Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeOgnjen Dobric410.53.82.50.51.00.00.350%22.2%50%3.8
183Armani Olimpia MilanLeandro Bolmaro422.64.34.01.80.50.51.825%25%50%3.8
184Real MadridAlberto Abalde413.73.32.51.00.30.00.016.7%50%100%3.8
185FC BarcelonaJustin Minaya315.12.71.70.31.00.00.0100%50%–3.7
186Olympiacos PiraeusBryant Dunston214.24.02.01.50.00.00.566.7%––3.5
187Anadolu Efes IstanbulErcan Osmani417.64.83.00.80.50.31.038.9%20%66.7%3.5
188Armani Olimpia MilanGarrison Mathews315.75.71.00.71.30.00.766.7%23.1%66.7%3.3
189Hapoel Tel AvivTai Odiase412.64.01.50.00.50.31.060%–66.7%3.3
190LDLC ASVEL VilleurbanneBodian Massa414.32.32.50.80.50.30.840%–50%3.3
191FC BarcelonaTyrese Martin421.36.33.50.50.50.51.555.6%29.4%–3.3
192Real MadridTimothe Luwawu-Cabarrot419.99.82.00.81.00.01.835%36.8%100%3.3
193FC Bayern MunichMiles Norris315.83.72.01.00.30.71.075%14.3%66.7%3.0
194Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeNick Weiler-Babb420.51.54.04.30.80.02.027.3%0%–3.0
195Hapoel Tel AvivIsh Wainright419.43.32.30.31.30.50.525%27.3%100%3.0
196Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeDavid Kramer415.15.02.80.80.50.00.833.3%33.3%100%3.0
197Besiktas IstanbulMetecan Birsen311.42.74.00.70.00.00.350%0%100%2.7
198Panathinaikos AKTOR AthensIsaac Bonga418.34.32.50.50.80.51.362.5%25%100%2.5
199Valencia BasketMario Saint-Supery315.63.31.72.00.70.01.716.7%25%100%2.3
200LDLC ASVEL VilleurbanneMyles Cale314.63.72.71.00.30.01.357.1%14.3%0%2.3
201Fenerbahce IstanbulSertac Sanli411.84.32.00.30.00.30.342.9%37.5%100%2.3
202FC Bayern MunichVladimir Lucic415.12.81.50.30.00.00.550%0%100%2.3
203Maccabi Rapyd Tel AvivTj Leaf311.23.72.00.30.00.00.350%33.3%–2.0
204Besiktas IstanbulDavid Dejulius311.93.32.01.70.30.00.733.3%0%100%2.0
205Paris BasketballDaulton Hommes411.52.02.50.50.00.00.80%28.6%100%2.0
206Dubai BasketballDavis Bertans311.72.01.70.00.70.00.3–33.3%–1.7
207Dubai BasketballThomas Walkup412.22.51.32.30.30.00.840%20%–1.5
208Zalgiris KaunasMaodo Lo414.32.31.82.00.30.01.322.2%12.5%100%1.0
209Virtus BolognaRasheed Bello411.24.51.31.30.30.01.345.5%15.4%100%1.0
210Anadolu Efes IstanbulSanti Yusta411.53.81.50.30.30.00.844.4%50%50%0.8
211Baskonia Vitoria-GasteizMarkus Howard310.44.70.70.30.00.00.720%40%–0.7
212Paris BasketballJeremy Morgan412.92.31.00.81.00.00.3–23.1%–0.5
213Dubai BasketballDavion Mintz310.62.01.00.70.00.30.720%14.3%100%-0.3
214Virtus BolognaDaniel Hackett411.70.51.80.80.30.00.80%0%100%-0.7
215Zalgiris KaunasDovydas Giedraitis311.30.01.01.00.00.01.00%0%–-1.0
216Real MadridGabriel Deck317.11.01.30.30.00.01.0100%0%50%-1.0
217FC Bayern MunichJustus Hollatz311.32.30.71.30.30.00.740%25%–-1.7
218Crvena Zvezda Meridianbet BelgradeJohnathan Motley312.41.32.31.00.00.33.325%0%–-3.0